БІЗНЕС-ПЛАНИ

Бізнес-план відкриття фітнес-клубу

Тренд на активний та здоровий спосіб життя в Україні не перестає зростати, а разом із ним щороку збільшується кількість спортивних закладів. На сьогодні у країні функціонує понад 1500 фітнес-об’єктів, найбільша частина з яких припадає на фітнес-клуби (56%). Проєкт, розроблений фахівцями компанії Impulse Consulting, передбачає розвиток фітнес-клубу шляхом викупу приміщення, де він функціонує. Бізнес-план готувався під отримання кредиту в банку.

Бізнес-план розвитку компанії з надання послуг інкасації

За даними НБУ, 2020 року грошова маса в Україні зросла майже на третину, попри кризовий період. Такому зростанню переважно сприяло збільшення депозитів, до того ж суттєво зросла в обороті готівка. Проєктом, розробленим компанією Impulse Consulting, передбачається отримання ліцензії на надання банкам послуг з інкасації. Його метою є розширення діяльності над ринком інкасаційних послуг.

Бізнес-план створення компанії з вивезення сміття

За оцінкою Державної служби статистики, в Україні щорічно утворюється до 500 млн тонн відходів, зокрема від первинного виробництва (76%), вторинного (18%) та від сільського господарства (2%). Ще близько 2% припадає на побутові відходи. Експертами Impulse Consulting розроблено бізнес-план створення компанії з вивезення сміття в Одесі. Передбачається, що між ініціатором проєкту та споживачем укладатиметься договір про надання послуг із поводження з побутовими відходами.

БІЗНЕС-ПЛАН ВІДКРИТТЯ АПТЕКИ У ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ

На сьогодні обсяг ринку аптечних продажів усіх категорій товарів «аптечного кошика» в натуральному вираженні склав 1,74 млрд упаковок. Таким чином, показник зріс на 2,2% у порівнянні з 2019 роком. Бізнес-план, складений компанією Impulse Consulting, передбачає відкриття п’яти аптек під залучення інвестора. Проєктом передбачено розташування точок на території міні-маркетів у торгових центрах, приблизна площа кожної складе 50 кв. м.

Бізнес-план створення компанії з переказу грошових коштів без відкриття рахунку клієнта

Згідно даних НБУ, на території України зареєстровано 65 небанківських установ, яким було видано ліцензію на грошовий переказ. Відзначається, що більшість з них розвивається в напрямку приймання готівкових коштів або обслуговування окремих ритейлерів, допомагаючи задовольнити попит на прийняття платежів. Розроблений компанією Impulse Consulting проєкт передбачає організацію нового сервісу для переказу грошових коштів в Україні між клієнтами через веб-інтерфейс.

БІЗНЕС-ПЛАН БУДІВНИЦТВА ТЕПЛИЦІ З СОНЯЧНОЮ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ

Український ринок ягід активно розвивається, демонструючи щорічне зростання врожаю плодово-ягідних культур. Метою реалізації проєкту, розробленого компанією Impulse Consulting, є створення та ефективна експлуатація агрокомплексу з власною сонячною станцією. Проєктом передбачається організація підприємства з вирощування на відкритому грунті органічних ягід. Планується спорудження двох теплиць для розведення ранніх сортів полуниці та будівництво наземної сонячної електростанції.

Бізнес-план відкриття мережі продуктових магазинів

У 2020 році роздрібний товарообіг в Україні склав 1,211 млрд грн (+ 11% до 2019 року). Тим часом пандемія, що спалахнула, вдарила по українських ритейлерах, які скоротили свою активність, у такий спосіб уповільнивши загальні темпи розвитку ринку. Проєкт, розроблений фахівцями Impulse Consulting, передбачає відкриття мережі продуктових магазинів у форматі «біля дому». Торгові точки знаходитимуться в українських містах і будуть розташовуватися в орендованих, а також власних приміщеннях.

Бізнес-план запуску промислової лінії з виробництва вакцин

Однією з провідних тенденцій, що сьогодні спостерігається на світовому ринку вакцин, є щораз частіші випадки захворювання на коронавірус (COVID-19). Зростання ринку також стимулює поширеність інфекційних хвороб та науково-дослідницька діяльність, пов’язана з імунізацією. Проєктом, розробленим компанією Impulse Consulting, передбачається будівництво нового українського заводу з виробництва ін’єкційних форм готових вакцин відповідно до європейських стандартів.

Бізнес-план вирощування лохини

Протягом останніх 5 років світове виробництво лохини щорічно зростає на 12%. Ця ягода перетворилася на глобальний продукт, оскільки вирощується в багатьох країнах і на різних континентах, реалізується протягом цілого року, а логістичні можливості дозволяють доставляти її в будь-яку точку планети. Експертами Impulse Consulting розроблено бізнес-план під державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» від Приватбанку. Проєктом передбачається вирощування лохини у Волинській області.

Бізнес-план відкриття студії декору вітрин у Чехії

За останнє десятиліття ставлення до оформлення вітрин приватних і комерційних приміщень сильно змінилося. Зараз все більша кількість компаній звертається до дизайнерів із метою отримати індивідуальний проєкт. Зростання попиту на цей вид послуг викликано бажанням закладів громадського харчування і торгових точок виділитися серед конкурентів, залучаючи якомога більше клієнтів. Тому ринок дизайнерських послуг продовжує активно розвиватися та оцінюється як перспективна сфера. Підготовлений компанією Impulse Consulting проєкт передбачає створення студії декору вітрин у Чехії.

Бізнес-план створення онлайн-платформи з управління бізнесом у сільському господарстві

Сільське господарство задовольняє світові потреби у харчових продуктах, до нього залучена третина працездатного населення. Це незамінний сектор економіки та одна з основних галузей, на яку рідко впливають коливання попиту. Відповідно, агропромисловість є досить перспективною як для самих виробників сільгосппродукції, так і для розвитку суміжних проєктів, що полегшують фермерам процес роботи та збут вирощеної продукції. Спеціалісти Impulse Consulting склали бізнес-план розвитку платформи для управління процесами в агробізнесі.

Бізнес-план онлайн-платформи для взаємодії лікаря та пацієнтів

В основі цифрової охорони здоров’я лежить концепція використання технологій для поліпшення здоров’я і якості життя населення. Воно включає як телемедицину, так і «розумне» обладнання. У 2020 році ця сфера привернула до себе неабияку увагу у зв’язку з пандемією COVID-19. Проєкт, розроблений компанією Impulse Consulting, передбачає створення інтегративно-комунікативної онлайн B2B-платформи, її мета – якісне поліпшення показників здоров’я населення на глобальному рівні.

Бізнес-план створення рекламного агентства

У 2020 році обсяг ринку медіа-реклами у світі впав до 569 млрд дол. США, ставши нижче приблизно на 4% в порівнянні з попереднім періодом. Очікується, що у 2021 році ця цифра виросте на 8%, оскільки ринок оправиться від наслідків коронавірусу. Найбільшим регіональним лідером у сфері реклами залишиться Північна Америка, за нею підуть Азійсько-Тихоокеанський регіон і Західна Європа. Розроблений компанією Impulse Consulting проєкт передбачає створення в Одесі рекламного агентства.

Бізнес-план відкриття ресторану італійської кухні

Згідно даних, у 2019 році кількість зареєстрованих підприємств громадського харчування збільшилася на 15,6%. В Україні цей показник видався рекордним за останні декілька років. За підсумками того ж року загальний обсяг закладів харчування поза домом склав 48398 одиниць. Водночас виявлено, що практично половина цих підприємств розташована у двох областях України – Київській (31%) та Одеській (15%). Проєкт, складений компанією Impulse Consulting, передбачає відкриття ресторану італійської кухні в Одесі.

Бізнес-план організації осетрової ферми і виробництва чорної ікри

За останні роки обсяги імпорту чорної ікри значно перевершують обсяги експорту. Разом із тим частка імпорту становить понад 80-90% від загальної місткості ринку. Така ситуація свідчить про те, що на цей продукт існує високий попит всередині країни, який поки ще не повною мірою задовольнявся українськими постачальниками. Отже, ринок чорної ікри має потенціал розвитку для нових виробників. Компанія Impulse Consulting запропонувала бізнес-проєкт, метою якого є створення та ефективна експлуатація виробничого комплексу з вирощування осетрових риб.

Бізнес-план організації виробництва клавіатури

Згідно з дослідженнями компанії Impulse Consulting, останнім часом ринок клавіатур для програмістів і геймерів поповнюється новими передовими моделями. Крім того, підвищення обізнаності про товари серед споживачів сигналізує про перспективність розвитку ринку клавіатур у найближчому майбутньому. Аналіз ринкового оточення дозволив виявити ключових конкурентів та їхнє цінове позиціювання. У рамках розробленого бізнес-плану також розраховано основні інвестиційні показники, необхідні для розуміння проєкту, і визначено тренди, що вплинуть на зовнішні ринки.

Бізнес-план розвитку освітнього проєкту для лікарів

Education Technology (EdTech) – практика використання технологій в освітньому секторі, завдяки якій відбувається краще засвоєння знань і обмін практичним досвідом. Ринок EdTech ґрунтується на цифрах та аналітиці. У 2020 році він отримав величезні можливості розвиватися, чому сприяли введені обмеження і карантин у зв’язку з пандемією. За цей самий період у сектор EdTech-стартапів було інвестовано 16,1 млрд дол. Фахівцями компанії Impulse Consulting запропоновано оптимальний варіант розвитку освітнього проекту для лікарів.

Бізнес – план організації дитячого центру розвитку

Фахівцями компанії Impulse Consulting підготовлено бізнес – план організації дитячого центру розвитку. Проект виконано за міжнародними стандартами й вимогами Укргазбанку згідно програми «доступні кредити 5-7-9». Бізнес-план, крім традиційних розрахунків фінансових показників, містить також аналіз ринкового середовища для більш детального розуміння зовнішніх чинників впливу на проект. У бізнес-плані також проведено SWOT-аналіз і факторний аналіз ризиків. Відзначено, що відповідно до даних офіційної статистики обсяг послуг, що надаються в сфері інших освітніх послуг, до якої відноситься діяльність дитячих центрів розвитку, в 2020 році в Україні склав 1,6 млрд. грн.

Бізнес – план організації маркетплейсу з продажу квітів

Фахівцями компанії Impulse Consulting проведена розробка бізнес-плану організації маркетплейсу з продажу квітів в Україні. Визначено економічну доцільність, і обґрунтованість запуску бізнесу. В рамках проєкту наведені інвестиційні показники діяльності – такі як, простий і дисконтований періоди окупності, внутрішня норма рентабельності, індекс прибутковості вкладень та інші. Вивчено особливості ринкового середовища, тенденцій і потенціалу розвитку.

Бізнес – план компанії автодилера і перевізника в США

Бізнес – план компанії автодилера і перевізника складено компанією Impulse Consulting і спрямовано на ведення діяльності підприємства в США. Проєкт виконаний українською та англійською мовами, включаючи аналіз потенційного ринку. У проєкті зазначено, що світовий ринок вживаних автомобілів у 2019 році оцінювався 115,2 млн. одиниць. При цьому, згідно з прогнозами, до 2030 року він зросте до 275,3 млн. одиниць, показуючи зростання CAGR 8,7% протягом прогнозованого періоду (2020-2030 років).

Бізнес – план компанії у сфері переказу грошових коштів

Спеціалісти Impulse Consulting здійснили розробку бізнес – плану компанії, яка буде надавати послуги з переказу грошових коштів онлайн. Відзначається, що даний бізнес проєкт розроблений відповідно до міжнародних стандартів, а також вимог Національного банку України для отримання ліцензії. В ході виконання бізнес – плану, детально вивчено ринкове середовище діяльності майбутньої компанії, проведено конкурентний аналіз компаній і їх моделей роботи на ринку. Окрему увагу приділено питанням ціноутворення на ринку, в залежності від послуг, що надаються.

Бізнес – план надання бухгалтерських, юридичних і ЗЕД послуг

Фахівці Impulse Consulting розробили бізнес – план компанії, яка буде надавати бухгалтерські, юридичні послуги, а також послуги з ведення ЗЕД. Бізнес – план розроблений відповідно до міжнародних стандартів і вимог державної програми Доступні кредити 5-7-9% для малого і середнього бізнесу. В роботі також коротко проведено аналіз ринку консалтингових послуг, як невід’ємного середовища діяльності підприємства. Варто відзначити, що обсяг ринку консалтингових послуг в Україні в динаміці показує позитивну тенденцію.

Бізнес – план організації молочної ферми

Фахівцями компанії Impulse Consulting розроблено бізнес – план організації молочної ферми. В ході виконання роботи деталізовані фінансовий, організаційний і маркетинговий план, розраховані ключові інвестиційні показники, а також проведено короткий аналіз ринку та визначено тенденції розвитку ринку. У проєкті також відзначено питання споживання молочних продуктів в Україні в порівнянні з багатьма іншими розвиненими країнами.

Бізнес – план вирощування органічних ягід

Фахівці Impulse Consulting підготували бізнес – план проєкту вирощування органічних ягід. Розрахунки проводилися для сегментів малини, полуниці і смородини. В рамках виконання проєкту, був також проведений аналіз ринку. Було з’ясовано, що попит на ринку ягід з кожним роком зростає.

Бізнес – план вирощування соняшнику, кукурудзи та сої

Консультанти Impulse Consulting підготували бізнес-план із вирощування соняшника, кукурудзи та сої. При цьому наголошується, що соняшник, соя і кукурудза – лідери ринку зернових й олійних культур не тільки в Україні, але й в світі. Українські ґрунти та кліматичні умови дозволяють вирощувати більшість зернових культур і багато видів технічних культур.

Бізнес – план вирощування технічних конопель

Фахівцями Impulse Consulting був розроблений бізнес-план з вирощування технічних конопель. Цей напрямок стає все більш затребуваним, адже останнім часом у світі зростає попит на продукти переробки, як технічної, так і медичної конопель.

Бізнес – план виробництва рафінованої соняшникової олії

Фахівцями компанії Impulse Consulting був розроблений бізнес-план заводу з виробництва рафінованої соняшникової олії. Проєкт містить розрахунок ключових інвестиційних показників, а також зріз по ринку. У проєкті зазначено, що основними продуктами переробки соняшнику є соняшникова олія, шрот і лушпиння.

Бізнес – план будівництва теплиці

Фахівцями Impulse Consulting був розроблений бізнес – план будівництва теплиці для вирощування томатів й огірків. Крім розробленого бізнес-плану здійснено аналітичний зріз по ринку, який показав, що в Україні площі, займані під вирощуванням огірків і томатів у відкритому ґрунті, становили понад 120 тис. гектарів.

Бізнес-план гірськолижного курорту

Українці все більше починають цікавитися активними видами спорту, а коротку зимову відпустку багато хто починає проводити не в жарких південних країнах, а на гірськолижних курортах. При цьому, варто зазначити, що прихильники катання на лижах із задоволенням би відвідували спортивні комплекси в Україні, які б забезпечували можливість катання на лижах, санках, сноубордах і не вимагали багатогодинних переїздів в інші країни. Катання на лижах, як і…

Бізнес-план будівництва ТЕС

Останнім часом відбулися помітні зміни в енергетичній галузі України, зокрема в сфері відновлюваних джерел енергії, а також індивідуального та централізованого теплопостачання. В даному проєкті передбачається виробництво електричної енергії з соломи. Загальна потужність виробництва повинна скласти 3 МВт / год. В результаті виробництва електроенергії з соломи на ТЕС утворюються побічні продукти: добрива, реалізація яких може стати додатковим джерелом доходу.

Бізнес-план виробництво мастики

У зв’язку з тим, що у великих мегаполісах існує проблема шумового забруднення мастика особливо актуальна. Особливість полягає в тому, що організм людини не здатний повною мірою пристосуватися до даного виду забруднень. Шум в діапазоні 30-80 дБ (децибел) є прийнятним рівнем для великих міст, однак …

Бізнес-план кібербезпека

Тривалий час на ринку ІТ-безпеки спостерігається стійке зростання, що пояснюється в першу чергу, збільшенням і розширенням спектра пропозицій, і посиленням попиту на ринку послуг в області захисту інформації …

Бізнес-план заводу виробництво пелети

Останнім часом відбулися помітні зміни в енергетичній галузі України, зокрема, в сфері поновлюваних джерел енергії, а також індивідуального та централізованого теплопостачання. Урядом країни здійснюється поступове вирівнювання ціни на природний газ і скорочення її субсидування для окремих категорій споживачів, підвищує їх зацікавленість у використанні інших видів палива, зокрема пелет …

Бізнес-план відкриття бізнес-клубу

Якщо в Європі та США бізнес-клуби давно стали частиною бізнес культури, то в Україні такі об’єднання почали розвиватися відносно нещодавно (близько 10 років), а їх бурхливий розвиток припадає на останні роки. Для розуміння типового портрету учасника бізнес-клубу, необхідно…

Бізнес-план спеціалізованої пральні

Галузь пральнь і послуг хімічної чистки входить до складу галузі побутового обслуговування населення та підприємств. Ринок пральних послуг, має великий потенціал в цілому, а його можливості можуть бути ще більше розкриті при правильному виборі географії розміщення підприємства.

Для отримання консультації з'вяжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ