ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ

Аналіз імпортного постачання котлів та опалювального обладнання в Україну у 2021 році

На ринку опалювального обладнання України існує більший попит на імпортну продукцію, ніж на товари вітчизняного виробництва. Компанія Impulse Consulting підготувала аналіз імпорту котлів та опалювального обладнання в Україну. Звіт виконано українською мовою та представлено у форматі Excel. У ньому оцінено кількісні та грошові показники зовнішньої торгівлі, географія імпорту, основні контрагенти, а також міститься інформація за категоріями товару.

Складська логістика є найважливішою галуззю, оскільки відіграє значну роль у розвитку економіки нашої країни. Водночас логістика безпосередньо залежить від економічної ситуації та першочергово – від стану промисловості, а також торгівлі. Експерти компанії Impulse Consulting підготували детальний зріз по українському ринку складської логістики у розрізі основних сегментів. У результаті дослідження було виконано низку аналітичних завдань.

Аналіз ринку щебеню в Україні

Щебінь є основним продуктом будівельної промисловості та стабільно має попит на ринку країни. Аналітики компанії Impulse Consulting підготували глибинне дослідження ринку щебеню в Україні у динаміці показників за останні 5 років. Особлива увага приділялася аналізу конкурентів і ринкової ситуації. Також проведено розрахунок показників подальшого розвитку ринку на найближчі 5 років з урахуванням даних щодо географічного розподілу виробництва.

Аналіз ринку імпорту автомобілів Рено та автозапчастин

На поточний момент реалізація нових авто Рено в Україні демонструє високий показник зростання. Виробник є одним із провідних лідерів серед конкурентів за кількістю продажів на рік і стабільно займає перші позиції в цьому рейтингу. У дослідженні ринку, проведеному експертами Impulse Consulting, акцент ставився на імпортні постачання легкових і напіввантажних моделей Рено в Україні. В рамках проєкту було проведено глибинний аналіз із детальним розумінням структури імпорту автомобілів.

Аналіз ринку клінік із реабілітації після інсульту в Україні

Сфера реабілітації являє собою перспективний ринок зі сприятливими умовами для бізнесу. Основним фактором, що стримує його розвиток, залишається низька або недостатня платоспроможність споживача. Водночас рівень конкуренції не є граничним. Компанія Impulse Consulting провела дослідження цього напрямку, завдяки чому було виявлено, що розвиток клініки або мережі реабілітаційних центрів можливий як у великих містах, так і в регіонах України.

Аналіз ринку залізничних перевезень зернових в Україні

Завдяки аналізу ринку залізничних перевезень зернових отримана детальна інформація щодо динаміки та структури чинного вагонно-локомотивного парку. Фахівцями Impulse Consulting розглядалися як приватні логістичні компанії, так і державний перевізник Укрзалізниця. Як наслідок, надано докладну характеристику показникам ефективності роботи дирекцій залізниць у країні. Крім того, було проведено моніторинг фактичних тарифів на перевезення зернових і продуктів перемелу в розрізі найбільших станцій перевалки.

Аналіз ринку канабісу для медичного застосування в Україні

Аналітики Impulse Consulting провели аналіз ринку медичного канабісу в Україні через призму детальної характеристики існуючого легального ринку продуктів, що місять КБД в світі й окремих країнах. Проєкт містить розгорнуту характеристику потенціалу розвитку ринку в Україні за умови легалізації використання медичного канабісу в терапевтичних цілях. У дослідженні детально описані ключові аспекти та чинники ведення даного бізнесу в світі – від специфіки актуальної законодавчої бази до характеристики каналів збуту з елементами споживчої поведінки.

Аналіз логістичного ринку

У дослідженні детально відображені аспекти розвитку і наведена динаміка ємностей ринку транспортної логістики в Україні в розрізі основних сегментів, були виділені і охарактеризовані основні оператори як в розрізі 3PL, так і в розрізі складської логістики, виділені частки ринку ключових гравців, а також їх динаміка в 2018 – 2019 рр.

Аналіз ринку бізнес-клубів

Компанія Impulse Consulting провела дослідження ринку бізнес-клубів в Україні. Було виявлено, що формат бізнес-клубів (бізнес-спільнот) передбачає активну участь підприємця, дозволяє вирішувати поточні питання в реальному часі і обговорювати саме ті питання, які хвилюють учасників в даний момент. Проведено аналіз найбільших бізнес-клубів в Україні, а також визначені критерії їх сегментації на ринку.

Аналіз м'яса птиці і субпродуктів у Вірменії

В ході проведеного огляду ринку м’яса птиці і субпродуктів у Вірменії, були виявлені основні звички в споживанні даної продукції і особливості сертифікації продукції Халяль на ринку. У звіті наголошується, що саме через низький рівень купівельної спроможності більше половини громадян Вірменії при покупці курячого м’яса в першу чергу звертають увагу на ціну, а вже потім на якість.

Аналіз м'яса птиці і субпродуктів в Казахстані

Проведений компанією Impulse Consulting аналіз ринку м’яса птиці і субпродуктів показав основні звички споживання продукції в Казахстані. У звіті зазначалося, що більшість споживачів мають звичай купувати заморожену курку. При цьому, середній обсяг покупки, як правило, знаходиться в межах від 0,5 кг до 2 кг. Окремо в дослідженні розглянуті питання сертифікації курячого м’яса й дозвільної документації для роботи на ринку.

Аналіз м'яса птиці і субпродуктів в Молдавії

Проведене дослідження ринку курячого м’яса і субпродуктів в Молдавії показало, що це найбільш доступна білкова їжа в країні. При цьому, ринок активно розвивається і за останні роки його структура суттєво змінилася.

Аналіз ринку пральнь для медичних центрів

Компанія Impulse Consulting провела дослідження ринку пральнь для медичних центрів в Києві та області. Протягом виконання дослідження розглянуто потенціал ринку Києва й області для запуску спеціалізованої пральні. Окрему увагу приділено аналізу ринку медичних послуг, а також причинам вибору медичної клініки.

Аналіз м'яса птиці і субпродуктів в Узбекістані

Проведене дослідження ринку курячого м’яса і субпродуктів в Узбекистані показало невисокі обсяги споживання даного продукту. Основна причина полягає культурі споживання, яка склалася історично, а саме – більше споживається баранини і яловичини.

Аналіз ринку житлової нерухомості Києва і Київської області

Аналітики компанії Impulse Consulting провели дослідження ринку житлової нерухомості на столичному ринку та ринку Київської області. В ході дослідження були виявлені ключові тенденції розвитку ринку, включаючи такі сегменти, як економ, еліт, комфорт і бізнес. На окрему увагу заслуговує аналіз показників продажів за сегментами нерухомості.

Для отримання консультації з'вяжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ