Розробка тизера для інвесторів

Компанії мають потребу у фінансуванні, інвестори – у вигідних капіталовкладеннях. Одним із основних завдань стартапу та діючого бізнесу є залучення інвестицій

У разі якщо ініціаторам або власникам бізнесу необхідно отримати інвестиції, виникає проблема залучення уваги до їхнього проєкту. Цей процес займає чимало часу та є трудомістким.

Компанія Impulse Consulting пропонує якісну підготовку презентаційної документації для інвесторів, щоб клієнт міг представити свій проєкт як можна більш конструктивно та домогтися поставленої задачі.

На першому місці серед необхідного пакету матеріалів – інвестиційний тизер (зазвичай створюється після написання бізнес-плану під ключ). Це перший документ, що потрапляє до рук потенційного інвестора. Він являє собою невелику презентацію, яка виконується на декількох сторінках і має візуальне оформлення під конкретний вид бізнесу. Іншими словами, тизер максимально показує суть проєкту, його завдання – зацікавити інвестора у співпраці або інвестуванні.

Зазвичай кожен інвестиційний тизер містить:

  • головну інформацію про саме підприємство та канали монетизації;
  • дані про ініціатора проєкту та його ключові компетенції;
  • актуальні дані про ринкове середовище та функціонування бізнесу;
  • фінансові показники (виторг, чистий прибуток, окупність і т.д.);
  • чинники інвестиційної привабливості.
images

Ситуації, в яких підприємцю необхідний тизер

  • Залучення капіталу для організації нового бізнесу
  • Пошук коштів для подальшого росту та розвитку
  • Намір залучити партнерів або продати частину бізнесу (для цього рекомендується провести оцінку вартості активів)

Наші фахівці в короткі терміни готові підготувати інвестиційний тизер у зрозумілому вигляді для інвесторів. До складу проєктної команди входять експерти з багаторічним досвідом реалізації різних консультаційних програм. Так, створений на замовлення тизер компанією Impulse Consulting цілком полегшить пошук бізнес-партнера або сприятиме отриманню позикового фінансування.

Для отримання консультації з розробки тИзера, зв'яжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ