МОНІТОРИНГ ЦІН​

Фахівці Impulse Consulting збирають актуальну інформацію про ціни на товари та послуги, а також простежують їхню динаміку

Моніторинг цін

Моніторинг цін проводиться з метою отримання об’єктивної та актуальної інформації за різними ринковими напрямками. Збір даних здійснюється нашими експертами як в Україні, так і в інших країнах. Як правило, інформація подається в розрізі конкурентів у досліджуваних ринкових нішах.

Аналітики Impulse Consulting проводять моніторинг такими способами:

  • аналізуючи дані операторів ринку;
  • використовуючи інформацію, отриману в ході телефонного обдзвону;
  • в результаті аналізу відкритих джерел або використання власних напрацювань.

Моніторинг цін може здійснюватися як разово, так і на регулярній основі. Отримані результати допомагають приймати правильні управлінські рішення, чи то перегляд вартості власної продукції або послуги, коректне складання бізнес-плану або ж отримання актуальних цін по конкурентах. Крім того, у клієнта є можливість додатково провести зріз по потенційних партнерах, яких може зацікавити його продукція.

Стосовно регулярного аналізу, фахівці нашої компанії найчастіше проводять квартальний або піврічний моніторинг цін. Саме з такою періодичністю найбільш ефективно визначати вплив сезонності та інших факторів на ціноутворення. Володіння цією інформацією дозволяє клієнту приймати правильні рішення і вести успішний бізнес, розширюючи роботу зі своєю цільовою аудиторією.

Основні переваги якісно проведеного моніторингу цін:

  • Встановлення конкурентоспроможної вартості на товар або послугу
  • Залучення нових клієнтів і збільшення обсягу продажів
  • Можливість працювати на вигідних умовах із контрагентами
  • Своєчасне реагування на зміни кон’юнктури ринку
  • Логічне обґрунтування ціноутворення покупцям або партнерам

Готовий звіт надається в форматі зведених таблиць середовища MS Excel. У разі необхідності та за запитом клієнта оформлення результатів дослідження можливе у вигляді короткої презентації.

Для отримання консультації з моніторингу цін зв'яжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ