Тепличні умови для вашого доходу

Овочі – незамінні продукти щоденного раціону. Тому призначенням захищеного ґрунту (теплиць) є цілорічний збір та забезпечення населення овочевим урожаєм. Організація тепличного господарства і подальше вирощування різних видів сільськогосподарських культур – досить вигідний бізнес, до того ж корисний для всіх сторін. Необхідність у постачанні свіжої та якісної продукції відчувають як торгові мережі, так і заклади громадського харчування.

Основна перевага вирощування в теплиці – високий показник врожайності та можливість збирати кілька врожаїв на рік (на відміну від відкритого ґрунту). Крім цього, тепличні господарства допомагають знизити вплив несприятливих погодних умов. Ще одним плюсом є застосування гідропоніки, що дозволяє вирощувати рослини без ґрунту. Такий принцип полягає в утриманні культур у спеціальному розчині, з якого вони отримують необхідні поживні речовини – у потрібній кількості та пропорціях (що практично неможливо здійснити під час вирощування у відкритому ґрунті).

Теплиця, яка функціонує постійно, дозволить вам отримувати чималий дохід незалежно від сезону. Серед головних переваг, які дає тепличне господарство:

  • Висока прибутковість
  • Швидка окупність
  • Непогана рентабельність

Як правило, бізнес у цій сфері найчастіше поширений в південних регіонах України. Річ у тому, що підприємці вважають більш вигідною практику розповсюдження вирощеного товару з півдня по всіх українських областях, ніж зазнавати збитків від великих витрат на опалення та освітлення у північних районах.

У силу регіональних особливостей споживання населенням томатів і огірків займає найбільшу частку серед інших культур (згідно з оцінками експертів, приблизно 80-95%). З огляду на цей факт, основними вирощуваними овочами у спорудах захищеного ґрунту є якраз огірки і томати. Вони мають найбільший попит на ринку, і ціни на них ростуть через гостру нестачу в міжсезоння.

Запускаємо проєкт, який принесе свої плоди

Фахівцями Impulse Consulting розроблено бізнес-план будівництва теплиці для вирощування томатів і огірків. Крім цього, здійснено аналітичне дослідження ринку, яке показало, що площі, займані під вирощування огірків і томатів у відкритому ґрунті, становили понад 120 тис. га. Водночас показники тепличного господарства не перевищують позначку в 300 га, а попит на томати та огірки у холодну пору року переважно покривається шляхом імпортного постачання.

Концепцією вашого майбутнього проєкту також може стати створення теплиці з вирощування культур у будь-якому населеному пункті України. Для його успішної реалізації буде потрібно скласти якісний бізнес-план із допомогою кваліфікованих експертів. Так, вже незабаром у вас з’явиться можливість налагодити перспективне підприємство і домогтися поставлених цілей:

  • виробляти високоякісну продукцію для реалізації на внутрішньому та зовнішньому ринках;
  • безперебійно забезпечувати основними видами сільгосппродукції місцеве населення;
  • мати зиск як від результатів виробництва, так і від реалізації продукції;
  • надавати нові робочі місця на виробництві місцевим жителям і т.д.

Для отримання консультації зв'яжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ