БІЗНЕС-ПЛАНИ

Бізнес-план відкриття розплідника для собак

Високий попит на собак, зокрема елітних порід, робить відкриття розплідника з низкою додаткових послуг досить перспективним видом бізнесу. В Україні їх функціонує понад 100, у більшості випадків це монорозплідники. Проєкт, складений експертами Impulse Consulting, передбачає відкриття розплідника під Києвом для собак 9 елітних порід. Також планується надання широкого переліку послуг.

Інфографіка: 83 сторінки; 20 таблиць; 8 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план будівництва свинокомплексу

Сучасне свинарство – одна з найбільш високорозвинених галузей тваринництва в Україні, що демонструє досить високий потенціал. Метою реалізації проєкту, розробленого компанією Impulse Consulting, є створення та ефективна експлуатація свиноферми на Закарпатті. Планується організація комплексу на 1250 свиноматок продуктивністю 30 000 голів для задоволення попиту населення на пропоновану продукцію.

Інфографіка: 86 сторінок; 29 таблиць; 10 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план відкриття фітнес-клубу
Тренд на активний та здоровий спосіб життя в Україні не перестає зростати, а разом із ним щороку збільшується кількість спортивних закладів. На сьогодні у країні функціонує понад 1500 фітнес-об’єктів, найбільша частина з яких припадає на фітнес-клуби (56%). Проєкт, розроблений фахівцями компанії Impulse Consulting, передбачає розвиток фітнес-клубу шляхом викупу приміщення, де він функціонує. Бізнес-план готувався під отримання кредиту в банку.
Інфографіка: 31 сторінка; 7 таблиць; 14 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план розвитку компанії з надання послуг інкасації
За даними НБУ, 2020 року грошова маса в Україні зросла майже на третину, попри кризовий період. Такому зростанню переважно сприяло збільшення депозитів, до того ж суттєво зросла в обороті готівка. Проєктом, розробленим компанією Impulse Consulting, передбачається отримання ліцензії на надання банкам послуг з інкасації. Його метою є розширення діяльності над ринком інкасаційних послуг.
Інфографіка: 28 сторінок; 8 таблиць; 7 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план створення компанії з вивезення сміття
За оцінкою Державної служби статистики, в Україні щорічно утворюється до 500 млн тонн відходів, зокрема від первинного виробництва (76%), вторинного (18%) та від сільського господарства (2%). Ще близько 2% припадає на побутові відходи. Експертами Impulse Consulting розроблено бізнес-план створення компанії з вивезення сміття в Одесі. Передбачається, що між ініціатором проєкту та споживачем укладатиметься договір про надання послуг із поводження з побутовими відходами.
Інфографіка: 35 сторінок; 10 таблиць; 14 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
БІЗНЕС-ПЛАН ВІДКРИТТЯ АПТЕКИ У ТОРГОВОМУ ЦЕНТРІ
На сьогодні обсяг ринку аптечних продажів усіх категорій товарів «аптечного кошика» в натуральному вираженні склав 1,74 млрд упаковок. Таким чином, показник зріс на 2,2% у порівнянні з 2019 роком. Бізнес-план, складений компанією Impulse Consulting, передбачає відкриття п’яти аптек під залучення інвестора. Проєктом передбачено розташування точок на території міні-маркетів у торгових центрах, приблизна площа кожної складе 50 кв. м.
Інфографіка: 78 сторінок; 26 таблиць; 30 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план створення компанії з переказу грошових коштів без відкриття рахунку клієнта
Згідно даних НБУ, на території України зареєстровано 65 небанківських установ, яким було видано ліцензію на грошовий переказ. Відзначається, що більшість з них розвивається в напрямку приймання готівкових коштів або обслуговування окремих ритейлерів, допомагаючи задовольнити попит на прийняття платежів. Розроблений компанією Impulse Consulting проєкт передбачає організацію нового сервісу для переказу грошових коштів в Україні між клієнтами через веб-інтерфейс.
Інфографіка: 43 сторінки; 30 таблиць; 1 графік
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
БІЗНЕС-ПЛАН БУДІВНИЦТВА ТЕПЛИЦІ З СОНЯЧНОЮ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЄЮ
Український ринок ягід активно розвивається, демонструючи щорічне зростання врожаю плодово-ягідних культур. Метою реалізації проєкту, розробленого компанією Impulse Consulting, є створення та ефективна експлуатація агрокомплексу з власною сонячною станцією. Проєктом передбачається організація підприємства з вирощування на відкритому грунті органічних ягід. Планується спорудження двох теплиць для розведення ранніх сортів полуниці та будівництво наземної сонячної електростанції.
Інфографіка: 57 сторінок; 12 таблиць; 15 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план відкриття мережі продуктових магазинів
У 2020 році роздрібний товарообіг в Україні склав 1,211 млрд грн (+ 11% до 2019 року). Тим часом пандемія, що спалахнула, вдарила по українських ритейлерах, які скоротили свою активність, у такий спосіб уповільнивши загальні темпи розвитку ринку. Проєкт, розроблений фахівцями Impulse Consulting, передбачає відкриття мережі продуктових магазинів у форматі «біля дому». Торгові точки знаходитимуться в українських містах і будуть розташовуватися в орендованих, а також власних приміщеннях.
Інфографіка: 55 сторінок; 22 таблиці; 22 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план запуску промислової лінії з виробництва вакцин
Однією з провідних тенденцій, що сьогодні спостерігається на світовому ринку вакцин, є щораз частіші випадки захворювання на коронавірус (COVID-19). Зростання ринку також стимулює поширеність інфекційних хвороб та науково-дослідницька діяльність, пов’язана з імунізацією. Проєктом, розробленим компанією Impulse Consulting, передбачається будівництво нового українського заводу з виробництва ін’єкційних форм готових вакцин відповідно до європейських стандартів.
Інфографіка: 50 сторінок; 16 таблиць; 20 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план вирощування лохини
Протягом останніх 5 років світове виробництво лохини щорічно зростає на 12%. Ця ягода перетворилася на глобальний продукт, оскільки вирощується в багатьох країнах і на різних континентах, реалізується протягом цілого року, а логістичні можливості дозволяють доставляти її в будь-яку точку планети. Експертами Impulse Consulting розроблено бізнес-план під державну програму “Доступні кредити 5-7-9%” від Приватбанку. Проєктом передбачається вирощування лохини у Волинській області.
Інфографіка: 32 сторінки; 12 таблиць; 8 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план відкриття студії декору вітрин у Чехії

За останнє десятиліття ставлення до оформлення вітрин приватних і комерційних приміщень сильно змінилося. Зараз все більша кількість компаній звертається до дизайнерів із метою отримати індивідуальний проєкт. Зростання попиту на цей вид послуг викликано бажанням закладів громадського харчування і торгових точок виділитися серед конкурентів, залучаючи якомога більше клієнтів. Підготовлений компанією Impulse Consulting проєкт передбачає створення студії декору вітрин у Чехії.

Інфографіка: 48 сторінок; 13 таблиць; 7 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план створення онлайн-платформи з управління бізнесом у сільському господарстві

Сільське господарство задовольняє світові потреби у харчових продуктах, до нього залучена третина працездатного населення. Агропромисловість є досить перспективною як для самих виробників сільгосппродукції, так і для розвитку суміжних проєктів, що полегшують фермерам процес роботи та збут вирощеної продукції. Спеціалісти Impulse Consulting склали бізнес-план розвитку платформи для управління процесами в агробізнесі.

Інфографіка: 73 сторінки; 21 таблиця; 23 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план онлайн-платформи для взаємодії лікаря та пацієнтів
В основі цифрової охорони здоров’я лежить концепція використання технологій для поліпшення здоров’я і якості життя населення. Воно включає як телемедицину, так і “розумне” обладнання. У 2020 році ця сфера привернула до себе неабияку увагу у зв’язку з пандемією COVID-19. Проєкт, розроблений компанією Impulse Consulting, передбачає створення інтегративно-комунікативної онлайн B2B-платформи, її мета – якісне поліпшення показників здоров’я населення на глобальному рівні.
Інфографіка: 55 сторінок; 16 таблиць; 18 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план створення рекламного агентства
У 2020 році обсяг ринку медіа-реклами у світі впав до 569 млрд дол. США, ставши нижче приблизно на 4% в порівнянні з попереднім періодом. Очікується, що у 2021 році ця цифра виросте на 8%, оскільки ринок оправиться від наслідків коронавірусу. Найбільшим регіональним лідером у сфері реклами залишиться Північна Америка, за нею підуть Азійсько-Тихоокеанський регіон і Західна Європа. Розроблений компанією Impulse Consulting проєкт передбачає створення в Одесі рекламного агентства.
Інфографіка: 28 сторінок; 19 таблиць; 16 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська, англійська
Бізнес-план відкриття ресторану італійської кухні
Згідно даних, у 2019 році кількість зареєстрованих підприємств громадського харчування збільшилася на 15,6%. В Україні цей показник видався рекордним за останні декілька років. За підсумками того ж року загальний обсяг закладів харчування поза домом склав 48398 одиниць. Водночас виявлено, що практично половина цих підприємств розташована у двох областях України – Київській (31%) та Одеській (15%). Проєкт, складений компанією Impulse Consulting, передбачає відкриття ресторану італійської кухні в Одесі.
Інфографіка: 73 сторінки; 19 таблиць; 17 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план організації осетрової ферми і виробництва чорної ікри

За останні роки обсяги імпорту чорної ікри значно перевершують обсяги експорту. Разом із тим частка імпорту становить понад 80-90% від загальної місткості ринку. Така ситуація свідчить про те, що на цей продукт існує високий попит всередині країни. Отже, ринок чорної ікри має потенціал розвитку для нових виробників. Компанія Impulse Consulting запропонувала бізнес-проєкт, метою якого є створення та ефективна експлуатація виробничого комплексу з вирощування осетрових риб.

Інфографіка: 48 сторінок; 18 таблиць; 18 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план організації виробництва клавіатури

Згідно з дослідженнями Impulse Consulting, останнім часом ринок клавіатур для програмістів і геймерів поповнюється новими передовими моделями. Підвищення обізнаності про товари серед споживачів сигналізує про перспективність розвитку ринку клавіатур у найближчому майбутньому. Аналіз ринкового оточення дозволив виявити ключових конкурентів та їхнє цінове позиціювання. У рамках розробленого бізнес-плану також розраховано основні інвестиційні показники і визначено тренди, що вплинуть на зовнішні ринки.

Інфографіка: 51 сторінка; 16 таблиць; 14 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, англійська
Бізнес-план розвитку освітнього проєкту для лікарів

Education Technology (EdTech) – практика використання технологій в освітньому секторі, завдяки якій відбувається краще засвоєння знань і обмін практичним досвідом. Ринок EdTech ґрунтується на цифрах та аналітиці. У 2020 році він отримав величезні можливості розвиватися, чому сприяли введені обмеження і карантин у зв’язку з пандемією. За цей період у сектор EdTech-стартапів інвестовано 16,1 млрд дол. Фахівцями Impulse Consulting запропоновано оптимальний варіант розвитку освітнього проєкту для лікарів.

Інфографіка: 50 сторінок; 14 таблиць; 22 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес – план організації дитячого центру розвитку

Фахівцями компанії Impulse Consulting підготовлено бізнес – план організації дитячого центру розвитку. Проєкт виконано за міжнародними стандартами й вимогами Укргазбанку згідно програми «доступні кредити 5-7-9». Бізнес-план, крім традиційних розрахунків фінансових показників, містить також аналіз ринкового середовища для більш детального розуміння зовнішніх чинників впливу на проєкт. У бізнес-плані також проведено SWOT-аналіз і факторний аналіз ризиків роботи на ринку.

Інфографіка: 51 сторінка; 12 таблиць; 20 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес – план організації маркетплейсу з продажу квітів
Фахівцями компанії Impulse Consulting проведена розробка бізнес-плану організації маркетплейсу з продажу квітів в Україні. Визначено економічну доцільність, і обґрунтованість запуску бізнесу. В рамках проєкту наведені інвестиційні показники діяльності – такі як, простий і дисконтований періоди окупності, внутрішня норма рентабельності, індекс прибутковості вкладень та інші. Вивчено особливості ринкового середовища, тенденцій і потенціалу розвитку.
Інфографіка: 47 сторінок; 26 таблиць; 15 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес – план компанії автодилера і перевізника в США
Бізнес – план компанії автодилера і перевізника складено компанією Impulse Consulting і спрямовано на ведення діяльності підприємства в США. Проєкт виконаний українською та англійською мовами, включаючи аналіз потенційного ринку. У проєкті зазначено, що світовий ринок вживаних автомобілів у 2019 році оцінювався 115,2 млн. одиниць. При цьому, згідно з прогнозами, до 2030 року він зросте до 275,3 млн. одиниць, показуючи зростання CAGR 8,7% протягом прогнозованого періоду (2020-2030 років).
Інфографіка: 40 сторінок; 20 таблиць; 20 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, англійська
Бізнес – план компанії у сфері переказу грошових коштів

Спеціалісти Impulse Consulting здійснили розробку бізнес-плану компанії, яка буде надавати послуги з переказу грошових коштів онлайн. Відзначається, що даний бізнес проєкт розроблений відповідно до міжнародних стандартів, а також вимог Національного банку України для отримання ліцензії. В ході виконання бізнес-плану детально вивчено ринкове середовище діяльності, проведено конкурентний аналіз компаній і їхніх моделей роботи на ринку. Окрему увагу приділено питанням ціноутворення.

Інфографіка: 63 сторінки; 27 таблиць; 3 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес – план надання бухгалтерських, юридичних і ЗЕД послуг

Фахівці Impulse Consulting розробили бізнес-план компанії, яка буде надавати бухгалтерські, юридичні послуги, а також послуги з ведення ЗЕД. Бізнес-план розроблено відповідно до міжнародних стандартів державної програми Доступні кредити 5-7-9% для малого і середнього бізнесу. В роботі також коротко проведено аналіз ринку консалтингових послуг як невід’ємного середовища діяльності підприємства. Варто відзначити, що обсяг ринку консалтингових послуг в Україні в динаміці показує позитивну тенденцію.

Інфографіка: 39 сторінок; 16 таблиць; 17 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес – план організації молочної ферми
Фахівцями компанії Impulse Consulting розроблено бізнес – план організації молочної ферми. В ході виконання роботи деталізовані фінансовий, організаційний і маркетинговий план, розраховані ключові інвестиційні показники, а також проведено короткий аналіз ринку та визначено тенденції розвитку ринку. У проєкті також відзначено питання споживання молочних продуктів в Україні в порівнянні з багатьма іншими розвиненими країнами.
Інфографіка: 52 сторінки; 10+ таблиць, графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, російська
Бізнес – план вирощування органічних ягід

Фахівці Impulse Consulting підготували бізнес-план проєкту вирощування органічних ягід. Розрахунки проводилися для сегментів малини, полуниці і смородини. В рамках виконання проєкту також проведено аналіз ринку. Було з’ясовано, що попит на ринку ягід з кожним роком зростає. Так, ринок ягід в Україні кожен рік збільшується на 10%. Найбільш затребуваними залишаються полуниця, малина і смородина.

Інфографіка: 59 сторінок; 10+ таблиць, графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, російська
Бізнес – план вирощування соняшнику, кукурудзи та сої

Консультанти Impulse Consulting підготували бізнес-план із вирощування соняшника, кукурудзи та сої. Відмічено, що соняшник, соя і кукурудза – лідери ринку зернових й олійних культур не тільки в Україні, але й в світі. Українські ґрунти та кліматичні умови дозволяють вирощувати більшість зернових культур. Близько 95% валового збору врожаю зернових культур припадає на пшеницю, кукурудзу і ячмінь, а в сегменті олійних культур лідерами є соняшник, соя та ріпак.

Інфографіка: 51 сторінка; 10+ таблиць, графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, російська
Бізнес – план вирощування технічних конопель

Фахівцями компанії Impulse Consulting був розроблений бізнес-план з вирощування технічних конопель. Цей напрямок стає все більш затребуваним, адже останнім часом у світі зростає попит на продукти переробки, як технічної, так і медичної конопель. І якщо останню поки що заборонено вирощувати в Україні, то потенціал технічних конопель в Україні вважається досить великим.

Інфографіка: 48 сторінок; 10+ таблиць, графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, російська
Бізнес – план виробництва рафінованої соняшникової олії

Фахівцями Impulse Consulting був розроблений бізнес-план заводу з виробництва рафінованої соняшникової олії. Проєкт містить розрахунок ключових інвестиційних показників, а також зріз по ринку. Зазначено, що основними продуктами переробки соняшнику є соняшникова олія, шрот і лушпиння. Із соняшнику виробляють олію трьох видів, що застосовуються в харчовій промисловості та для технічних цілей, а також в інших галузях промисловості.

Інфографіка: 52 сторінки; 10+ таблиць, графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, російська
Бізнес – план будівництва теплиці

Фахівцями Impulse Consulting був розроблений бізнес – план будівництва теплиці для вирощування томатів й огірків. Крім розробленого бізнес-плану здійснено аналітичний зріз по ринку, який показав, що в Україні площі, займані під вирощуванням огірків і томатів у відкритому ґрунті, становили понад 120 тис. гектарів. При цьому, показники тепличного господарства сумарно не перевищують позначку в 300 гектарів, а попит на томати та огірки в холодну пору року покривається за рахунок імпортного постачання.

Інфографіка: 54 сторінки; 10+ таблиць, графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська, російська
Бізнес-план гірськолижного курорту

Українці все більше починають цікавитися активними видами спорту, а коротку зимову відпустку багато хто починає проводити не в жарких південних країнах, а на гірськолижних курортах. Водночас прихильники катання на лижах із задоволенням би відвідували спортивні комплекси в Україні, які б забезпечували можливість катання на лижах, санках, сноубордах і не вимагали багатогодинних переїздів в інші країни. Катання на лижах, як і катання на гірських велосипедах, стає культом, це модно і вважається символом статусу, до якого потрібно прагнути.

Інфографіка: 70 сторінок; 22 таблиці; 8 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план будівництва ТЕС
Останнім часом відбулися помітні зміни в енергетичній галузі України, зокрема в сфері відновлюваних джерел енергії, а також індивідуального та централізованого теплопостачання. В даному проєкті передбачається виробництво електричної енергії з соломи. Загальна потужність виробництва повинна скласти 3 МВт / год. В результаті виробництва електроенергії з соломи на ТЕС утворюються побічні продукти: добрива, реалізація яких може стати додатковим джерелом доходу.
Інфографіка: 45 сторінок; 21 таблиця; 13 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план виробництво мастики

У зв’язку з тим, що у великих мегаполісах існує проблема шумового забруднення, мастика особливо є актуальною. Особливість полягає в тому, що організм людини не здатний повною мірою пристосуватися до цього виду забруднень. Шум у діапазоні 30-80 дБ (децибел) є прийнятним рівнем для великих міст, проте рівень шуму вище 85 може викликати негативні наслідки, зокрема фізіологічні і психологічні проблеми в організмі людини.

Інфографіка: 68 сторінок; 28 таблиць; 17 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план кібербезпека

Тривалий час на ринку ІТ-безпеки спостерігається стійке зростання, яке насамперед пояснюється збільшенням та розширенням спектра пропозицій, а також посиленням попиту на ринку послуг у галузі захисту інформації. Стрімке збільшення попиту зумовлено високою затребуваністю напрямів ринку ІТ. Як показує практика багатьох країн, великим компаніям рекомендується мати сертифікат інформаційної безпеки за загальноприйнятим світовим стандартом ISO.

Інфографіка: 53 сторінки; 25 таблиць; 18 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Бізнес-план заводу виробництво пелети

Останнім часом відбулися помітні зміни в енергетичній галузі України, зокрема, в сфері поновлюваних джерел енергії, а також індивідуального та централізованого теплопостачання. Урядом країни здійснюється поступове вирівнювання ціни на природний газ і скорочення її субсидування для окремих категорій споживачів, підвищує їх зацікавленість у використанні інших видів палива, зокрема пелет.

Інфографіка: 52 сторінки; 20 таблиць; 18 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план відкриття бізнес-клубу

Якщо в Європі та США бізнес-клуби давно стали частиною бізнес культури, то в Україні такі об’єднання почали розвиватися відносно нещодавно (близько 10 років), а їхній бурхливий розвиток припадає на останні роки. Для розуміння типового портрету учасника бізнес-клубу необхідно виявити загальні риси і якості людей, які займаються підприємницькою діяльністю. Водночас важливо пам’ятати, що на практиці бувають різні ситуації та категорії приватних підприємців.

Інфографіка: 49 сторінок; 24 таблиці; 18 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Бізнес-план спеціалізованої пральні

Галузь пралень і послуг хімічної чистки входить до складу галузі побутового обслуговування населення та підприємств. Ринок пральних послуг має великий потенціал в цілому, а його можливості можуть бути ще більш розкриті за умови правильного вибору географії розміщення підприємства. Активні темпи розвитку цієї галузі обумовлені в першу чергу збільшенням мереж приймальних пунктів і філій вже наявних на ринку хімчисток та пралень.

Інфографіка: 47 сторінок; 28 таблиць; 19 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська

Для отримання консультації з'вяжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ