Замовити бізнес-план в Impulse Consulting – отримати всі переваги

Як отримати якісний бізнес-план? Це питання актуальне для кожного підприємця. Адже щоб ефективно реалізувати будь-яку бізнес-ідею, без детального планування не обійтися.

Розробимо бізнес-план за індивідуальним запитом

Бізнес-план є технічним та економічним обґрунтуванням діяльності підприємства в умовах конкретного ринку, до того ж дає характеристику моделі проєкту в майбутньому. Цей документ необхідний не лише на етапі старту бізнесу, щоб структурувати всі процеси, навести лад у думках та діях, внести визначеність у подальший розвиток і у такий спосіб виключити можливі ризики. Він також є переконливим інструментом для отримання кредиту, залучення інвесторів та перспективних партнерів.

Експерти Impulse Consulting мають багаторічний досвід розробки бізнес-планів “під ключ” для успішної діяльності підприємств у різних ринкових сферах – від медицини та промисловості до реклами та ресторанного бізнесу.

Офіс консалтингової компанії розташований у Києві, проте послуги надаються по всій території України. Харків, Львів, Дніпро або Одеса: незалежно від дальності знаходження ініціатора проєкту, фахівці дистанційно спрогнозують будь-які питання, пов’язані з веденням фінансової діяльності як у момент бізнес-запуску, так і в найближчій або подальшій перспективі.

Під час створення бізнес-плану команда експертів враховує цілі та побажання клієнта, щоб підготувати інвестиційний документ, що відповідає міжнародним стандартам UNIDO, ЄБРР, TACIS. Але головне завдання – зробити корисний продукт, яким дійсно користуватимуться.

Бізнес-план від Impulse Consulting – це вигідно

Зазвичай позитивний досвід співпраці є запорукою повторних звернень та гарних рекомендацій з боку клієнта. Знаючи це, Impulse Consulting залучає до роботи співробітників із багатим досвідом в аналітиці та плануванні, вибираючи найбільш підходящий для замовника спосіб складання бізнес-плану. В результаті клієнт отримує показний, зрозумілий та обґрунтований документ, який звучить вкрай переконливо для представників банків/інвесторів і тому значно підвищує можливість отримання фінансування.

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціни та якості, а також гарантуємо дотримання заздалегідь обумовлених термінів виконання. Звичайно ж, ці питання мають першорядне значення для клієнта, і тут важливо комплексно враховувати всі фактори впливу:

  • мета розробки бізнес-плану та проєктний масштаб;
  • обсяг збору інформації про ринок та глибина аналізу;
  • стадія та місце реалізації проєкту;
  • вид пропонованих товарів чи послуг підприємства;
  • присутність вже наявної інформації у замовника;
  • бажаний термін для підготовки документа.

Таким чином, перша ваша успішна інвестиція у вигляді розробки бізнес-плану може закласти міцний фундамент для майбутнього підприємства.

Як ще можна заощадити на бізнес-плані?

Сьогодні існує варіант полегшення українським підприємцям частини кредитного навантаження. Для цього можна стати учасником державної програми «Доступні кредити 5-7-9%», оформивши спеціальну заявку на розгляд банком. Цю програму кредитування впроваджено з 2020 року. Відповідно до неї, перед підприємцем відкривається перспектива забезпечити порівняно недороге фінансування своїх проєктів.

Компанія Impulse Consulting займається підготовкою бізнес-планів з урахуванням необхідних умов отримання такого кредитування. Готовий документ відповідатиме всім вимогам програми та банку, в якому планується отримання фінансування. І водночас враховуватиме ваші особисті запити.

Фінансова модель буде представлена ​​у форматі Excel і міститиме докладний розрахунок всіх інвестиційних показників, включно з фінансовим обґрунтуванням проєкту. Залежно від його особливостей, фінмодель зазвичай розраховується на 3-5 років, але може охоплювати і більш тривалий період. Сам бізнес-план подається у файлі Word, частиною якого обов’язково є аналітичне дослідження ринку.

Для отримання консультації зв'яжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ