ДОСЛІДЖЕННЯ РИНКІВ

Аналіз імпортного постачання котлів та опалювального обладнання в Україну у 2021 році

На ринку опалювального обладнання України існує більший попит на імпортну продукцію, ніж на товари вітчизняного виробництва. Компанія Impulse Consulting підготувала аналіз імпорту котлів та опалювального обладнання в Україну. У звіті оцінено кількісні та грошові показники зовнішньої торгівлі, географія імпорту, основні контрагенти, а також міститься інформація за категоріями товару.

Інфографіка: формат Excel; 44 таблиці, графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Складська логістика є найважливішою галуззю, оскільки відіграє значну роль у розвитку економіки нашої країни. Водночас логістика безпосередньо залежить від економічної ситуації та першочергово – від стану промисловості, а також торгівлі. Експерти компанії Impulse Consulting підготували детальний зріз по українському ринку складської логістики у розрізі основних сегментів. У результаті дослідження було виконано низку аналітичних завдань.
Інфографіка: 51 сторінка; 6 таблиць; 7 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз ринку щебеню в Україні
Щебінь є основним продуктом будівельної промисловості та стабільно має попит на ринку країни. Аналітики компанії Impulse Consulting підготували глибинне дослідження ринку щебеню в Україні у динаміці показників за останні 5 років. Особлива увага приділялася аналізу конкурентів і ринкової ситуації. Також проведено розрахунок показників подальшого розвитку ринку на найближчі 5 років з урахуванням даних щодо географічного розподілу виробництва.
Інфографіка: 46 сторінок; 8 таблиць; 30 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Аналіз ринку імпорту автомобілів Рено та автозапчастин
На поточний момент реалізація нових авто Рено в Україні демонструє високий показник зростання. Виробник є одним із провідних лідерів серед конкурентів за кількістю продажів на рік і стабільно займає перші позиції в цьому рейтингу. У дослідженні ринку, проведеному експертами Impulse Consulting, акцент ставився на імпортні постачання легкових і напіввантажних моделей Рено в Україні. В рамках проєкту було проведено глибинний аналіз із детальним розумінням структури імпорту автомобілів.
Інфографіка: формат Excel; 22 таблиці; 5 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Аналіз ринку клінік із реабілітації після інсульту в Україні
Сфера реабілітації являє собою перспективний ринок зі сприятливими умовами для бізнесу. Основним фактором, що стримує його розвиток, залишається низька або недостатня платоспроможність споживача. Водночас рівень конкуренції не є граничним. Компанія Impulse Consulting провела дослідження цього напрямку, завдяки чому було виявлено, що розвиток клініки або мережі реабілітаційних центрів можливий як у великих містах, так і в регіонах України.
Інфографіка: 70 сторінок; 11 таблиць; 9 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз ринку залізничних перевезень зернових в Україні

Завдяки аналізу ринку залізничних перевезень зернових отримана детальна інформація щодо динаміки та структури чинного вагонно-локомотивного парку. Фахівцями Impulse Consulting розглядалися як приватні логістичні компанії, так і державний перевізник Укрзалізниця. Як наслідок, надано докладну характеристику показникам ефективності роботи дирекцій залізниць у країні та проведено моніторинг фактичних тарифів на перевезення зернових і продуктів перемелу.

Інфографіка: 28 сторінок; 7 таблиць; 9 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська, англійська
Аналіз ринку канабісу для медичного застосування в Україні

Аналітики Impulse Consulting провели аналіз ринку медичного канабісу в Україні через призму детальної характеристики існуючого легального ринку продуктів, що місять КБД в світі й окремих країнах. Проєкт містить розгорнуту характеристику потенціалу розвитку ринку в Україні за умови легалізації використання медичного канабісу в терапевтичних цілях. У дослідженні описано ключові аспекти та чинники ведення цього бізнесу в світі.

Інфографіка: 106 сторінок; 14 таблиць; 35 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз логістичного ринку

У дослідженні, проведеному компанією Impulse Consulting, детально відображено аспекти розвитку та наведено динаміку ємностей ринку транспортної логістики в Україні в розрізі основних сегментів. Були виділені, а токож охарактеризовані основні оператори як в розрізі 3PL, так і в розрізі складської логістики, виділені частки ринку ключових гравців, а також їхня динаміка в 2018–2019 роках.

Інфографіка: 16 сторінок; 7 таблиць; 33 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська, англійська
Аналіз ринку бізнес-клубів
Компанія Impulse Consulting провела дослідження ринку бізнес-клубів в Україні. Було виявлено, що формат бізнес-клубів (бізнес-спільнот) передбачає активну участь підприємця, дозволяє вирішувати поточні питання в реальному часі і обговорювати саме ті питання, які хвилюють учасників в даний момент. Проведено аналіз найбільших бізнес-клубів в Україні, а також визначені критерії їх сегментації на ринку.
Інфографіка: 36 сторінок; 8 таблиць; 4 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Аналіз м'яса птиці і субпродуктів у Вірменії
В ході проведеного огляду ринку м’яса птиці і субпродуктів у Вірменії, були виявлені основні звички в споживанні даної продукції і особливості сертифікації продукції Халяль на ринку. У звіті наголошується, що саме через низький рівень купівельної спроможності більше половини громадян Вірменії при покупці курячого м’яса в першу чергу звертають увагу на ціну, а вже потім на якість.
Інфографіка: 16 сторінок; 8 таблиць                            
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз м'яса птиці і субпродуктів в Казахстані
Проведений компанією Impulse Consulting аналіз ринку м’яса птиці і субпродуктів показав основні звички споживання продукції в Казахстані. У звіті зазначалося, що більшість споживачів мають звичай купувати заморожену курку. При цьому, середній обсяг покупки, як правило, знаходиться в межах від 0,5 кг до 2 кг. Окремо в дослідженні розглянуті питання сертифікації курячого м’яса й дозвільної документації для роботи на ринку.
Інфографіка: 16 сторінок; 7 таблиць                          
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз м'яса птиці і субпродуктів в Молдавії

Проведене дослідження ринку курячого м’яса і субпродуктів в Молдавії показало, що це найбільш доступна білкова їжа в країні. Водночас ринок активно розвивається, і за останні роки його структура суттєво змінилася. Раніше споживалося, в основному, заморожене куряче м’ясо – до 95% від усього обсягу птиці на ринку, однак на сьогоднішній день в структурі ринку переважає охолоджена курятина, яка в обороті займає понад 70%.

Інфографіка: 16 сторінок; 7 таблиць                      
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз ринку пральнь для медичних центрів

Компанія Impulse Consulting провела дослідження ринку пральнь для медичних центрів в Києві і області. В ході виконання дослідження розглянуто потенціал ринку Києва та області щодо запуску спеціалізованої пральні. Розрахована ємність ринку медичних послуг, структура, а також особливості законодавчого регулювання, що додатково впливає на ринок. Окрему увагу приділено аналізу ринку медичних послуг, а також причинам вибору медичної клініки.

Інфографіка: 34 сторінки; 12 таблиць; 9 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: українська
Аналіз м'яса птиці і субпродуктів в Узбекістані

Проведено дослідження ринку курячого м’яса і субпродуктів в Узбекистані показало невисокі обсяги споживання даного продукту. Основна причина полягає в культурі споживання, яка склалася історично, а саме – більше споживається баранини та яловичини. Також окремий вплив на ринок робить необхідність наявності у гравців сертифіката продукції Халяль.

Інфографіка: 16 сторінок; 5 таблиць; 2 графіка та діаграми
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська
Аналіз ринку житлової нерухомості Києва і Київської області

Аналітики компанії Impulse Consulting провели дослідження ринку житлової нерухомості на столичному ринку та ринку Київської області. В ході дослідження були виявлені ключові тенденції розвитку ринку, включаючи такі сегменти житлової нерухомості як економ, еліт, комфорт і бізнес. На окрему увагу заслуговує аналіз показників продажів за сегментами нерухомості і в динаміці по роках, а також вплив фактору сезонності на продаж.

Інфографіка: 55 сторінок; 15 таблиць; 17 графіків та діаграм
Шрифт: Arial, 11
Мова проєкту: російська

Для отримання консультації з'вяжіться з нами, використовуючи розділ

ПРАЦЮЄМО ЗА СТАНДАРТАМИ